Infolinia

Wysyłka

łóżeczko turystyczne kubuś puchatek, kojec berber horn ocean

  • 18 zł 
  • płatność na konto lub PAYU

Kategorie

Producenci

Płatności obsługiwane przez serwis PayU.pl

Plac zabaw Marlow Little Tikes 171147 PN

Producent:Little Tikes

Opis produktu:

Wyjątkowy plac zabaw renomowanej amerykańskiej firmy Little Tikes Marlow  zachęci wszystkie dzieci do zabawy na świeżym powietrzu. Wyjątkowy design i jakość wykonania.

Więcej szczegółów

171147 PN

3 599,00 zł


 

Plac zabaw Little Tikes MARLOW

Wyjątkowy plac zabaw renomowanej amerykańskiej firmy Little Tikes Marlow zachęci wszystkie dzieci do zabawy na świeżym powietrzu. Wyjątkowy design i jakość wykonania.

 

Zestaw stwarza wiele możliwości do zabawy: ściana wspinaczkowa, platformy obserwacyjne, połączone mostem zwodzonym sprawią wiele radości. W zestawie zaprojektowano szeroką drabinę z drewnianych bali, ściankę ze sznura oraz zjeżdżalnię o długości 180 cm,  przy niższej platformie.

 

Na tym olbrzymim Placu zabaw przygotowano również miejsce na huśtawki, maluchy mają do wyboru huśtawkę - dysk, "deskę" (z możliwością wymiany na siedzisko bezpieczne dla maluszków) oraz dwu osobowego konika. Dzięki temu z  huśtawek może korzystać nawet 4 osoby.

 

Konstrukcja drewniana składa się z belek sosnowych najwyższej jakości o średnicy 8 cm i górnej o średnicy 10 cm, z wykorzystaniem elementów metalowych i plastikowych. Elementy zestawu połączone są za pomocą stalowych elementów co zapewnia masywność oraz trwałość.

 

Metalowe części pokryte są farbą odporną na warunki atmosferyczne. Elementy drewniane natomiast są impregnowane (klasa 4 - najwyższa klasa impregnacji drewna stosowana w zabawkach ogrodowych).

 

Huśtawka firmy Little Tikes to oryginalny amerykański produkt, który posłuży twoim dzieciom przez wiele lat dzięki możliwości regulowania wysokości. Maksymalne obciążenie huśtawek:do 50 kg / siedzisko.

 

Huśtawka przeznaczona jest do samodzielnego montażu dostarczonych elementów.

 

Dane:

wymiary: 430 dł. x 480 szer. x 300 wys.

Zestaw drewniany składa się z 6 paczek. Łączna waga przesyłki: 268 kg

 

Certyfikaty:

Drewniany plac zabaw,  elementy huśtawki posiadają certyfikat:

- CTB, który potwierdza fakt zabezpieczenia drewna przed insektami,wilgocią i grzybami

- FSC, który jest dowodem przestrzegania zasad ekologii w procesach produkcji leśnej

- SGS, który potwierdza zobowiązanie fabryki do odpowiedzialnego zarządzania surowcami i produkcję z drewna z odnawialnych źródeł

 

 

Ze względu na dużą objętość zestawu. Cena dostawy wynosi 180 zł.
Prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów transakcji.

 

Ze względu na dużą objętość zestawu. Cena dostawy wynosi 450 zł.

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów transakcji.

 

 

Zabawki Little Tikes rosną razem z dziećmi!

 

Firma Little Tikes została założona w 1970 roku. Dziś produkty Little Tikes cieszą sie ogromną popularnością, a cechuje je wysoka jakość, bezpieczeństwo i trwałość - przy projektowaniu i produkcji wykorzystuje się technologię "rotomoulding" - zabawki mają podwójne ściany, dzięki czemu są chronione przed wpływem słońca i warunków atmosferycznych, a także są bardziej odporna na gwałtowne uderzenia. Każda zabawka Little Tikes jest w pierwszej kolejności formowana w drewnianej formie, a następnie wzbogacana o wiele zabawnych detali. Firma Little Tikes dba, by jej produkty inspirowały do twórczej zabawy, sprzyjały aktywności, odkrywaniu i przynosiły radość. Gwarantowane jest to testami, jakie przeprowadzają najbardziej wymagający eksperci - dzieci z przyzakładowego przedszkola!

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Plac zabaw Marlow Little Tikes 171147 PN

Plac zabaw Marlow Little Tikes 171147 PN

Wyjątkowy plac zabaw renomowanej amerykańskiej firmy Little Tikes Marlow  zachęci wszystkie dzieci do zabawy na świeżym powietrzu. Wyjątkowy design i jakość wykonania.

Inne produkty z tej samej kategorii