Infolinia

 

Kategorie

Producenci

Płatności obsługiwane przez serwis PayU.pl

Rowerek trzykołowy Trikes Taxi Weplay M5004

Producent:Weplay

Opis produktu:

Atrakcyjny Rowerek biegowy Trikes taxi Weplay dwuosobowy przeznaczony dla dzieci od 5 lat.

Więcej szczegółów

Stan: Brak produktu w sklepie.

899,00 zł

 

"Bawimy się - uczymy się" - ta maksyma określa cel tworzenia i wykorzystania zabawek produkowanych i sprzedawanych pod marką  Weplay. Jednym z przykładów wprowadzania tej filozofii jest rowerek trzykołowy zaprojektowany dla dwóch najmłodszych podróżników model Taxi 5004. Ten solidnie wykonany trzykołowy pojazd może przewozić, w odróżnieniu od innych trójkołowców jeszcze dodatkowego pasażera. Dzięki temu możliwa jest zabawa w taksówkarza i pasażera (dzieci mogą zamieniać się rolami), a stąd już niedaleka droga do realiów dorosłego życia. Wspólna jazda pozwala rozwijać w dzieciach zdolność komunikacji między sobą.

 

Dzięki unikalnemu kształtowi, wygodnemu siodełku i żywej kolorystyce rowerek daje wiele radości a jednocześnie zachęca do ćwiczeń. Prosta i elegancka konstrukcja sprawia, że dzieci z łatwością nabywają nowe umiejętności motoryczne oraz trenują koordynację ruchową na takim rowerku trzykołowym.

 

 

rzednie siedzenie znajduje się na wysokości 35 cm od podłoża.
Maksymalne waga użytkownika: 50 kg.
Do pojazdu można dołączyć opcjonalną przyczepkę M5008 .

 

Przednie siedzenie znajduje się na wysokości 35 cm od podłoża. Maksymalne waga użytkownika: 50 kg. Do pojazdu można dołączyć opcjonalną przyczepkę M5008 .Rowerek trzykołowy Weplay jest dla tych, którzy chcą mieć cos naprawdę niespotykanego!

 

 

Wykonanie:

Te rowerki dla maluchów wykonano z najwyższej jakości materiałów, więc są w 100% bezpieczne dla dziecka. Lekka aluminiowa, proszkowo malowana rama pozwala na długotrwałe użytkowanie roweru przez maluchów.

 

Wymiary: 117 dł. x 55.5 szer.x 59 wys. (cm)

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Rowerek trzykołowy Trikes Taxi Weplay M5004

Rowerek trzykołowy Trikes Taxi Weplay M5004

Atrakcyjny Rowerek biegowy Trikes taxi Weplay dwuosobowy przeznaczony dla dzieci od 5 lat.

Inne produkty z tej samej kategorii