Infolinia

 

Kategorie

Producenci

Płatności obsługiwane przez serwis PayU.pl

Rowerek biegowy Funbike Alu Ferbedo 12cali

Producent:Ferbedo

Opis produktu:

Atrakcyjny Rowerek biegowy Funbike Alu Ferbedo dla dzieci na pompowanych 12 calowych kołach. Przeznaczony dla dzieci od 2 do 5 lat.

Więcej szczegółów

299,00 zł

Atrakcyjny rowerekAtrakcyjny Rowerek biegowy Funbike Alu Ferbedo dla dzieci na pompowanych kołach. Przeznaczony dla dzieci od 2 do 5 lat. Te rowerki dla maluchów niemieckiej marki FERBEDO to nowoczesna forma nauki jazdy dla maluchów, świetnie trenuje koordynacje i rozwija motorykę u maluchów.

Im wcześniej tym lepiej... Rower dla malucha, -jazda rowerem biegowym FERBEDO to prawdziwa frajda , która sprawia, że te rowerki dla maluchów nie stoją bezczynne w kącie.
 
Bezpieczny rower dla dziecka...
Te rowerki dla maluchów wykonano z najwyższej jakości materiałów, więc są w 100% bezpieczne dla dziecka.
Rowerek posiada pompowane, łożyskowane koła, które nie hałasują  oraz świetnie wytłumiają nierówności na drodze.
Lekka aluminiowa, proszkowo malowana rama oraz regulacja wysokości siedzonka pozwalają na długotrwałą użytkowanie roweru przez maluchów.
Ten rowerek dla dzieci
przeznaczony jest dla maluchów od 2,5 roku do 5 lat
ZOBACZ W AKCJI rowery dla dzieci

 

Rowerek dla dzieci to wspaniały prezent dla Maluchów Te rowerki dla maluchów niemieckiej marki FERBEDO to nowoczesna forma nauki jazdy dla maluchów, świetnie trenuje koordynacje i rozwija motorykę u maluchów.Im wcześniej tym lepiej. Rower dla malucha -jazda rowerem biegowym FERBEDO to prawdziwa frajda , która sprawia, że te rowerki dla maluchów nie stoją bezczynne w kącie.

 

Wykonanie:

Te rowerki dla maluchów wykonano z najwyższej jakości materiałów, więc są w 100% bezpieczne dla dziecka.Rowerek posiada pompowane, łożyskowane koła, które nie hałasują  oraz świetnie wytłumiają nierówności na drodze. Lekka aluminiowa, proszkowo malowana rama oraz regulacja wysokości siedzonka pozwalają na długotrwałą użytkowanie roweru przez maluchów.

 

 

Funkcje:

-Prowadnik dla rodzica,

-hamulec przedni w rączce,

-hamulec tylni w pedałach,

-dodatkowe kółka stabilizacyjne,

-regulacja wysokości prowadnika, kierownicy i siodełka,

-koszyk z przodu,

 -bagażnik z tyłu,

-odblaski na kołach,

-tylne światło odblaskowe,

-lusterko, trąbka i piszczałka (wyposażenie gratisowe).

 

Wymiary: 83 x 39 x 90 (cm)

 

FERBEDO to niemiecka firma od ponad stu lat bazująca na dwóch filarach: tradycji i innowacji. Za swoją misję uważa podtrzymywanie i rozwijanie talentu wynalazczego oraz ducha pionierstwa swojego założyciela, Ferdynanda Bethausera, tak aby w procesie opracowywania i produkcji wygląd zewnętrzny oraz jakość techniczna pozwalały osiągnąć solidność wykonania i ponadczasową oryginalność. Zdaniem firmy, idealny pojazd dziecięcy powinien zapewniać nie tylko wielostronne możliwości zabawy, ale także umożliwiać zdrowy rozwój fizyczny dziecka i możliwie jak najdłuższe korzystanie z zabawki.W filozofii firmy dziecko jest na pierwszym miejscu, jak informuje jej dewiza:  „Dziecko to jest nasz partner, nasz klient – nasza przyszłość”

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Rowerek biegowy Funbike Alu Ferbedo 12cali

Rowerek biegowy Funbike Alu Ferbedo 12cali

Atrakcyjny Rowerek biegowy Funbike Alu Ferbedo dla dzieci na pompowanych 12 calowych kołach. Przeznaczony dla dzieci od 2 do 5 lat.

Inne produkty z tej samej kategorii