Infolinia

 

Kategorie

Producenci

Płatności obsługiwane przez serwis PayU.pl

STEP2 Wodna Piaskownica 7878

Producent:Step2

Opis produktu:

Wodna piaskownica amerykańskiej firmy STEP2.

Więcej szczegółów

7878

680,00 zł

Wodna piaskownica STEP2

Stół - wodna piaskownica amerykańskiej firmy STEP2 pozwala na zabawę w piasku i w wodzie równocześnie. Do stołu dołączono parasol w celu ochrony dziecka przed promieniami słońca. Zainstalowany korek spustowy ułatwia spuszczanie wody.

Do produktu dołączone są akcesoria urozmaicające zabawę: 2 motorówki, 2 kubeczki i łopatka oraz 2 mosty łączące wodę z piaskiem.

Masywna jednoczęściowa pokrywa pozwala utrzymać piasek czysty i suchy. Na pokrywie znajdują się tory i drogi, które stanowią dodatkowe miejsce do zabawy.

 

Jak wszystkie zabawki STEP2 Wodna Piaskownica wykonana została z wysokiej jakości tworzyw, odpornych na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych.

Step2 jest jedną z największych amerykańskich firm produkujących i rozprowadzających zabawki, mieści się ona w Streetsboro w stanie Ohio. STEP2 w swojej ofercie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym posiada m.in. kuchnie domki, zabawki ogrodowe i domowe, takie jak: piaskownice i place zabaw, a także samochody i jeździki. Założyciele firmy STEP2 swoje doświadczenie zdobywali w korporacji Little Takes, właśnie to pozwala im tworzyć produkty najwyższej klasy. Produkty STEP2 cechuje wysoka jakość wykonania, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa i trwałości. Marka STEP2 jest gwarancją dobrej zabawy oraz wszechstronnego rozwoju dziecka.

Producent: STEP2

Wymiary: 117.5 dł. x 66 szer. x 53 wys. (cm)

Wiek: od 2 lat

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

STEP2 Wodna Piaskownica 7878

STEP2 Wodna Piaskownica 7878

Wodna piaskownica amerykańskiej firmy STEP2.

Inne produkty z tej samej kategorii