Infolinia

 

Kategorie

Producenci

Płatności obsługiwane przez serwis PayU.pl

Chusta Womar Be Close N17 Zaffiro

Producent:Womar

Opis produktu:

Chusta wielofunkcyjna przeznaczona dla dzieci o wadze od 3,5 do 13 kg (od dnia narodzin do 2 lat). Od pierwszych dni życia można w niej nosić maluszka w pozycji leżącej kołyskowej i półleżącej, w pozycji pionowej lub na biodrze, od momentu, gdy dziecko zacznie samodzielnie trzymać główkę.

Więcej szczegółów

Stan: Natychmiastowa wysyłka!

Promocja

135,00 zł

125,00 zł

-10,00 zł

Przez 9 miesięcy nosiłaś go pod sercem - Twój maluch był blisko Ciebie, w cieple, kołysany, czuł się bezpiecznie. Teraz rośnie, robi się samodzielny, ale nadal potrzebuje Twojej bliskości i poczucia bezpieczeństwa. Pozwól mu uporać się z nowymi doświadczeniami w bezpiecznym zaciszu chusty BE CLOSE.

Jesteś tatą - chcesz pokazać swojemu maluchowi świat i stworzyć najlepsze warunki do jego rozwoju. Wtulony w Ciebie w chuście BE CLOSE będzie uczestniczył we wszystkim, co się dzieje dookoła, zachowując bezpieczny dystans mogąc schować się przed nadmiarem bodźców.

Zostaliście rodzicami - nie musicie rezygnować z ulubionych zajęć, pracy lub podróży. Wasze dziecko może aktywnie uczestniczyć w codziennym życiu, ucząc się i poznając świat w zasięgu Waszych opiekuńczych ramion i czujnego wzroku. Ciągła bliskość z rodzicem, którą zapewnia chusta BE CLOSE jest gwarancją zdrowia i prawidłowego rozwoju Waszej pociechy. Dziecko jest szczęśliwe, przez co mniej płacze.

 

Opis produktu :

 

Chusta wielofunkcyjna przeznaczona dla dzieci o wadze od 3,5 do 13 kg (od dnia narodzin do 2 lat). Chusta BE CLOSE jest najbardziej uniwersalna pod względem możliwości ułożenia w niej dziecka. Od pierwszych dni życia można w niej nosić maluszka w pozycji leżącej kołyskowej i półleżącej, w pozycji pionowej lub na biodrze, od momentu, gdy dziecko zacznie samodzielnie trzymać główkę.

 

Chusta została wykonana z przewiewnej, bezpiecznej dla dziecka bawełny, posiadającej Certyfikat Öko-Tex Standard 100. Splot skośno- krzyżowy zapewnia elastyczność i wytrzymałość materiału, który dokładnie otula i podtrzymuje malucha oraz równomiernie rozkłada jego ciężar na ramionach i biodrach osoby niosącej, odciążając przy tym kręgosłup. Główka dziecka jest przy tym odpowiednio podtrzymana, stawy nie są obciążone, a naturalny kształt kręgosłupa zachowany.

 

Chusta BE CLOSE jest niezastąpiona podczas długich spacerów i podróży, a mamie gwarantuje dyskrecję podczas karmienia. Dzięki specjalnie oznaczonemu środkowi wiązanie chusty jest jeszcze łatwiejsze, a jej modny, oryginalny fason sprawia, iż stanie się atrakcyjnym dodatkiem garderoby każdej mamy.

 

Chusta BE CLOSE jest idealnym rozwiązaniem ponieważ :

  1. Przeznaczona jest dla dzieci od dnia narodzin do maksymalnej wagi 13 kg (do 3 lat).
  2. Została wyprodukowana z antyalergicznych, bezpiecznych dla skóry dziecka tkanin, posiadających Certyfikat Óko-Tex Standard 100 lub Certyfikat Higieniczny.
  3. Jest rekomendowana przez Fundację „Dar dla Najmniejszych".
  4. Skośnokrzyżowa technika tkania gwarantuje elastyczność i wytrzymałość materiału oraz stabilną postawę dziecka.
  5. Chusta doskonale podtrzymuje kręgosłup dziecka oraz umożliwia ułożenie nóżek w naturalnej dla malucha pozycji „Żabki".
  6. Chusta jest bardzo wygodna podczas dłuższych wycieczek czy spacerów, można w niej wygodnie i dyskretnie karmić. Złożona zabiera niewiele miejsca - można ją zawsze mieć przy sobie.
  7. Dzięki specjalnie oznaczonemu środkowi wiązanie chusty jest jeszcze łatwiejsze.
  8. Dodatkowym atutem jest ciekawa kolorystyka.
  9. Chusta BE CLOSE jest najbardziej uniwersalna pod względem możliwości ułożenia w niej dziecka. Można nosić malucha w pozycji leżącej kołyskowej, półleżącej, pionowej lub na biodrze, dostosowując typ wiązania do potrzeb i wieku dziecka.
  10. Prawidłowo zawiązana zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru na ramiona, plecy i talię noszącego nie przeciążając nadmiernie żadnej partii mięśni czy kręgosłupa

 

Wszystkie produkty WOMAR produkowane są wyłącznie w Polsce. Nosidełka i chusty WOMAR spełniają surowe Europejskie Standardy Bezpieczeństwa zgodnie z normą PN-EN 13209- 2:2006 i są rekomendowane przez Fundację „Dar dla Najmniejszych”. Zgodnie z przepisami poddawane są różnorodnym testom. Użyte do ich produkcji tkaniny posiadają certyfikaty Őko-Tex Standard 100 lub Certyfikat Higieniczny, gwarantujące bezpieczeństwo dla zdrowia dziecka oraz najwyższą jakość użytych tkanin. Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4332 ważna do 30.09.2013.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Chusta Womar Be Close N17 Zaffiro

Chusta Womar Be Close N17 Zaffiro

Chusta wielofunkcyjna przeznaczona dla dzieci o wadze od 3,5 do 13 kg (od dnia narodzin do 2 lat). Od pierwszych dni życia można w niej nosić maluszka w pozycji leżącej kołyskowej i półleżącej, w pozycji pionowej lub na biodrze, od momentu, gdy dziecko zacznie samodzielnie trzymać główkę.

Inne produkty z tej samej kategorii