Infolinia

Wysyłka

wózki spacerowe sklep, nosidełko womar n14

  • 18 zł 
  • płatność na konto lub PAYU

Kategorie

Producenci

Płatności obsługiwane przez serwis PayU.pl

Siedzisko 2 Seater X'TRA™

Producent:Jungle Gym

Opis produktu:

2 Seater™, czyli podwójne siedzisko to bardzo oryginalne rozwiązanie huśtawkowe pozwalające na urozmaicenie form huśtania.

Więcej szczegółów

599,00 zł


 

Dzięki modułowi Swing Module™, można niewielkim nakładem wzbogacić każdy zestaw o dwa dowolne siedziska (w wersji „z siedziskami” klient otrzymuje siedzisko płaskie Swing Seat oraz uchwyt typu Monkey Bar natomiast w wersji X-Tra 2 siedziska płaskie Swing Seat) . Można jednak, zaopatrując się w wersję „bez siedzisk”, dowolnie dobierać sobie siedziska z gamy Jungle Gym i wykorzystując ich różnorodność rozwijać ten moduł się wraz ze wzrostem dziecka. Konstrukcja wykonana jest z drewna sosnowego lub świerkowego, impregnowanego lub pomalowanego na kolor tikowy. Moduł ten dopasowany jest do wykorzystania z każdą z wież Jungle Gym.
 
Wymiar: 2,4m x 2,4m x H2,2m
 
Zawartość modułu Swing Module™ bez siedzisk: (579zł lub 599zł wersja malowana)
- zwymiarowane i przygotowane do montażu (według instrukcji) drewno
- instrukcja montażu, kompletny zestaw akcesoriów montażowych, wiertła i końcówki do wkrętarki
- osłony na łączniki Bolt Caps™

Siedzisko 2 Seater X'Tra™

2 Seater™, czyli podwójne siedzisko to bardzo oryginalne rozwiązanie huśtawkowe pozwalające na urozmaicenie form huśtania. Może być dodane do modułu Swing Module™ lub innego modułu huśtawkowego. Doskonała zabawa na huśtawce dla dwojga dzieci jednocześnie. Komplet 2 Seater™ X'Tra zawiera siedzisko w połączeniu z wszelkimi skomplikowanymi akcesoriami do montażu na belce nośnej. Maksymalny udźwig siedziska to 50 kg.

 

 

 

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Siedzisko 2 Seater X'TRA™

Siedzisko 2 Seater X'TRA™

2 Seater™, czyli podwójne siedzisko to bardzo oryginalne rozwiązanie huśtawkowe pozwalające na urozmaicenie form huśtania.

Inne produkty z tej samej kategorii