Infolinia

 

Kategorie

Producenci

Płatności obsługiwane przez serwis PayU.pl

Fotelik Samochodowy Chicco X-Pace Isofix

Producent:Chicco

Opis produktu:

Fotelik Samochodowy Chicco X-Pace Isofix  w czterech  kolorach dla dziecka o wadze 9 – 18 kg

Więcej szczegółów

899,00 zł

 

Fotelik Samochodowy Chicco X-Pace Isofix  w czterech  kolorach dla dziecka o wadze 9 – 18 kg

 

Dzięki ruchomemu zagłówkowi (6 wysokości), oraz regulowanym pasom bezpieczeństwa – Xpace Isofix rośnie z maluchem i zapewnia maksymalne zabezpieczenie dla główki przewożonego w nim dziecka.
Regulowany zagłówek i ustawienia pasów pozwala cieszyć się tym fotelikiem przez długi czas. Xpace Isofix rozwiązuje problem splątanych pasów bezpieczeństwa. Nie wymaga przekładania pasów, wysokość ich ustawienia regulowana jest jednym ruchem za pomocą uchwytu z tyłu oparcia fotela.

Zwrócono również uwagę na kwestię wygody malca. Dzięki dodatkowej ochraniaczom pokrywającym pasy bezpieczeństwa, sprzączki oraz miejsca podparcia ciała, plecy, ramiona i nogi – Xpace Isofix zapewnia dziecku komfort podróży. Przy konstrukcji fotela zastosowano tkaninę oddychającą Hi-Tech, która wyściela zagłówek, oraz specjalny system obiegu powietrza w oparciu fotela. Dzięki tym rozwiązaniom główka i plecy dziecka nie są narażone na przepocenia, co wpływa nie tylko na wygodę malca, ale zabezpiecza go przed przewianiem i przeziębieniem w trakcie podróży.

Fotel jest mocowany na przednim siedzeniu pasażera lub na tylnej kanapie samochodu za pomocą specjalnych zaczepów. Zastosowany w tym modelu dodatkowy zaczep znacząco zmniejsza możliwość ruchu fotela w czasie gwałtownego hamowania. Tak proste rozwiązanie jest gwarancją właściwego montażu. Oparcie regulowane w jednej z pięciu pozycji.

System Iso fix jest rozwiązaniem pozwalającym na szybkie i pewne zamontowanie fotelika w samochodzie bez użycia samochodowych pasów bezpieczeństwa. Dwa metalowe uchwyty Iso FIX znajdują sie w szczelinie pomiędzy oparciem a siedziskiem kanapy samochodu. Dwa zaczepy Iso Fix przymocowane są do podstawy fotelika dziecięcego.

Zalety fotelików wyposażonych w system ISOFIX:

  1. Ułatwiona instalacja fotelika w samochodzie, przy jednoczesnym zminimalizowaniu możliwości błednego montażu
  2. Polepszenie działania ochronnego poprzez bezpośrednie połączenie fotela z autem, niezależnie od pasów bezpieczeństwa.
  3. możliwośc użytkowania fotelika jako uniwersalnego w samochodach bez systemu ISO FIX - przymocowanego wówczas za pośrednictwem pasów bezpieczeństwa.
  4. regulacja zagłówka, zabezpieczeń głowy i szyi dziecka – ochrona przed uderzeniami bocznymi,
  5. regulacja wysokości zagłówka i pasów zabezpieczających – jedną ręką bez konieczności przekładania pasów
  6. dodatkowy zaczep mocujący dla pasów samochodowych – sztywne zamontowanie fotela bez użycia dodatkowych urządzeń napinających,
  7. system wentylacji – zapobiega poceniu się główki i pleców dziecka
  8. dodatkowa miękka wyściółka – wygoda i komfort jazdy

 

Waga i wymiary

szerokość 38 cm
długość 48 cm
wysokość 71 cm
waga: 9,8 kg

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Fotelik Samochodowy Chicco X-Pace Isofix

Fotelik Samochodowy Chicco X-Pace Isofix

Fotelik Samochodowy Chicco X-Pace Isofix  w czterech  kolorach dla dziecka o wadze 9 – 18 kg

Inne produkty z tej samej kategorii