Infolinia

 

Kategorie

Producenci

Płatności obsługiwane przez serwis PayU.pl

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Mobi 9-25kg

Producent:Maxi-Cosi

Opis produktu:

Stacjonarny fotelik dla maluchów o wadze od 9-25 kg. Zastosowano w nim unikalny sposób mocowania fotelika tyłem do kierunku jazdy.

Więcej szczegółów

655

Stan: Brak produktu w sklepie.

859,00 zł

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Mobi.

 

Stacjonarny fotelik dla maluchów o wadze od 9-25 kg. Zastosowano w nim unikalny sposób mocowania fotelika tyłem do kierunku jazdy. Nigdy nie montuj fotelika tyłem do kierunku jazdy na siedzeniu wyposażonym w przednią poduszkę powietrzną! SPS - boczny system zabezpieczeń głowy chroni główkę dziecka oraz ramiona podczas bocznych uderzeń.

Pozycja tyłem do kierunku jazdy to najbezpieczniejszy sposób przewożenia dziecka w samochodzie. W momencie zderzenia czołowego, siły działające na szyję i głowę są zdecydowanie mniejsze niż w pozycji przodem do kierunku jazdy. Zalecane jest, by dziecko podróżowało tyłem do kierunku jazdy jak najdłużej.

Fotelik Maxi-Cosi Mobi posiada łatwy system mocowania. Instalowany jest w samochodzie za pomocą 2 lub 3 punktowych samochodowych pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo z tyłu fotelika znajdują się specjalne pasy mocujące do sztywnych punktów zakotwiczenia znajdujących się pod fotelami samochodowymi. Jeśli samochód nie posiada takich punktów zakotwiczenia można skorzystać z dodatkowych pasów mocujących dołączonych do fotelika. Z nich tworzymy punkty zakotwiczenia dla tylnych pasów fotelika. Tylna noga dodatkowo podpiera i stabilizuje fotelik, klikniecie sygnalizuje jej prawidłowe ustawienie.

Możliwość ustawienia siedziska w 4 różnych pozycjach ( siedzącej lub półleżącej), zapewnią dziecku odpowiednie bezpieczeństwo i komfort nawet w czasie snu.

Zmiany pozycji siedziska możemy dokonać jedną ręką, można to zrobić nawet podczas jazdy samochodem.

5-punktowa uprząż, spinana centralnym zamkiem, posiada system szybkiej regulacji. Oznacza to, że jednocześnie dociągamy wszystkie szelki uprzęży, co ułatwia w szybki i sprawny sposób prawidłowe zabezpieczenie dziecka w foteliku.

Niewielkie zaczepy umieszczone z obu boków fotelika pomogą przygotować pasy tak, by nie były przekręcone w momencie wpinania dziecka do fotelika.

Gdy dziecko podrośnie, barkowe szelki przepinamy wyżej, by zapewnić ich odpowiedni przebieg. Otulinki są na stałe połączone z tapicerką co daje gwarancje, że zawsze będą właściwie chronić ciało dziecka przed uciskiem pasów, a ich gumowy spód uniemożliwi zsunięcie się otulinek wraz z szelkami nawet ze śliskiej odzieży typu wiatrówka.

Tapicerkę można wypiąć i wyprać , dzięki czemu fotelik łatwo utrzymać w czystości.

Dostępne, dodatkowe akcesoria to: daszek przeciwsłoneczny, blat z zabawkami, pokrowiec frotte i uchwyt na kubek.

 

Wymiary :

łóżeczka dla dzieci, krzesełko do karmienia caratero

 

Uwaga: prosze pytać o dostępność kolorów.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Mobi 9-25kg

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Mobi 9-25kg

Stacjonarny fotelik dla maluchów o wadze od 9-25 kg. Zastosowano w nim unikalny sposób mocowania fotelika tyłem do kierunku jazdy.

Inne produkty z tej samej kategorii