Infolinia

 

Kategorie

Producenci

Płatności obsługiwane przez serwis PayU.pl

Niania elektryczna Alexis Baby mix AC420

Stan: Brak produktu w sklepie.

287,00 zł

JAK DZIAŁA:
Urządzenie składa się z nadajnika, który umieszcza się w pokoju dziecka i odbiornika, części dla rodziców. Nadajnik przekazuje do odbiornika wszystkie głosy z pokoju dziecięcego. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych urządzenie zapewnia wysoką jakość dźwięku i niezawodność. Duży zasięg działania, pozwala na swobodne poruszanie się w domu lub wyjście do ogrodu. 

CHARAKTERYSTYKA URZĄDZENIA:
- Podsłuch dźwięków z pokoju dziecka - zakres działania urządzenia wynosi do 250m w otwartym terenie i 80-100m w pomieszczeniach zamkniętych. 
- Możliwość aktywacji głosem lub ciągły odbiór dźwięku - dzięki regulacji czułości mikrofonu można ustawiać poziom dźwięków, które są odbierane i transmitowane przez nadajnik do odbiornika, ustawienie czułości mikrofonu na najwyższym poziomie powoduje ciągły odbiór i przekaz dźwięków z pokoju dziecka.
- Do wyboru 8 kanałów - zmiana kanału umożliwia eliminację ewentualnych zakłóceń w komunikacji między nadajnikiem a odbiornikiem.
- Pomiar temperatury w pokoju dziecka - na wyświetlaczu odbiornika (części dla rodziców) pokazywana jest temperatura pomieszczenia, w którym znajduje się nadajnik. 
- Praktyczna lampka nocna - lampka na nadajniku w pokoju dziecięcym daje łagodne światło w formie aureoli.
- Cyfrowa regulacja poziomu dźwięku - pozwala na przygłaśnianie lub przyciszanie na odbiorniku odgłosów przekazywanych przez nadajnik z pokoju dziecka.
- Opcja chwilowego wyciszenia - umożliwia całkowite wyciszenie odbieranych dźwięków na czas 2 minut, z możliwością wcześniejszego ponownego uaktywnienia.

ELEMENTY ZESTAWU:
- Nadajnik do pokoju dziecka 
- Odbiornik dla rodziców
- Dwa zasilacze (jeden do nadajnika i jeden do odbiornika)
- Akumulatorki do odbiornika (4xAAA)
- Instrukcja w języku polskim
- Gwarancja - 2 lata

DANE TECHNICZNE:
- Zasięg do 250 metrów (otwarta przestrzeń), 80-100 metrów (pomieszczenia) 
- Transmisja dźwięku realizowana na 864MHz
- Transmisja ustawień realizowana na 2,4GHz
- Napięcie zasilaczy - 7,5V AC

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Niania elektryczna Alexis Baby mix AC420

Niania elektryczna Alexis Baby mix AC420

Inne produkty z tej samej kategorii