Infolinia

 

Kategorie

Producenci

Płatności obsługiwane przez serwis PayU.pl

Tommee Tippee, Cyfrowa niania i czujnik ruchu, zasięg 300 m TT410023

Producent:Tommee Tippee

TT410023

399,00 zł

Nowa niania elektroniczna Closer to Nature® z czujnikiem ruchu monitoruje dźwięki i ruch w pokoju dziecka, aby zapewnić rodzicom i dziecku poczucie bezpieczeństwa w czasie jego snu. Niania jest niezwykle łatwa w instalacji, a sposób jej użytkowania jest intuicyjnie prosty. Daleki zasięg do 300 m daje rodzicom poczucie pewności nawet na odległość i pozwala przekazać każdy dźwięk z pokoju dziecka do odbiornika rodziców. Rodzice mogą uspokoić i ukoić maleństwo nawet z innego pomieszczenia dzięki sprytnemu systemowi talk-back (dwustronnej komunikacji) z kontrolą natężenia dźwięku.

Podstawową zaletą niani jest czujnik ruchu umieszczany pod materacem w łóżeczku dziecka, który monitoruje ruch maleństwa i uruchamia alarm w przypadku braku ruchu przez 20 sekund.

Większość rodziców korzysta z możliwości czujnika ruchu kiedy ich maleństwo jest jeszcze noworodkiem. Natomiast kiedy dziecko umie już przemieszczać się w łóżeczku rodzice mogą usunąć czujnik ruchu i używać niani jako samodzielnego modelu ze wszystkimi możliwościami jakie oferuje.

Elektroniczna niania z czujnikiem dźwięku i ruchu dzięki zastosowaniu technologii DECT działa bez jakichkolwiek zakłóceń, aby zapewnić rodzicom całkowity spokój o ich maleństwo.

Odbiornik rodziców ma czytelny ekran LCD, pokazujący temperaturę w pokoju dziecka, poziom naładowania, automatyczny wybór kanału i wskaźnik natężenia dźwięku.

 

Zasięg 300 m
Wyświetlacz tak
Liczba kanałów transmisji brak danych
Regulacja głośności tak
Sygnalizacja optyczna nie
Wskaźnik sygnału tak
Automatyczne ostrzeżenie o wyjściu poza zasięg tak
Zasilanie akumulatorowe
Czas pracy przy zasilaniu bateriami brak danych
Wskaźnik włączonego zasilania tak
Wskaźnik niskiego naładowania tak
Wskaźnik ładowania baterii tak
Funkcje dodatkowe czujnik ruchu, czujnik temperatury w pokoju, lampka nocna, mówienie do dziecka, wyświetlacz na nadajniku
Kolor biało-czarny
Wyposażenie
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja
Gwarancja 24 miesiące


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Tommee Tippee, Cyfrowa niania i czujnik ruchu, zasięg 300 m  TT410023

Tommee Tippee, Cyfrowa niania i czujnik ruchu, zasięg 300 m TT410023

Inne produkty z tej samej kategorii