Infolinia

 

Kategorie

Producenci

Elektroniczna niania Philips Avent DECT SCD 520/00

Producent:Philips Avent

Opis produktu:

Elektroniczna niania Philips Avent DECT SCD 520/00

Więcej szczegółów

502

Stan: Brak produktu w sklepie.

343,44 zł

Diody LED sygnalizujące hałas

Diody zapalają się w miarę wzrostu natężenia dźwięku w pokoju Twojego dziecka. Nawet po wyciszeniu odbiornika alarm dźwiękowy powiadomi Cię, gdy natężenie osiągnie określony poziom.

Gwarancja braku zakłóceń

Technologia DECT gwarantuje brak zakłóceń z innych urządzeń nadawczych (innych elektronicznych niań, telefonów bezprzewodowych i komórkowych). Szyfrowanie danych zapewnia bezpieczne i poufne połączenie. Dzięki temu będziesz jedyną osobą, która może nasłuchiwać, co robi Twoje dziecko.

Najdłuższy czas działania

Niewielki, ładowany odbiornik zapewnia nawet 24 godziny bezprzewodowego działania bez konieczności ładowania.

Wydłużony zasięg działania

Zasięg działania 330 m, zaczep na pasek i pasek na szyję zapewniają pełną mobilność w domu i poza nim.

Lampka nocna z kołysankami

Twoje dziecko może wciąż być niespokojne, gdy po raz pierwszy kładziesz je do łóżeczka. Pomóż mu się uspokoić i zasnąć z pomocą ciepłego i spokojnego światła lampki nocnej, którą można uruchomić z poziomu odbiornika lub urządzenia w pokoju dziecka. Nic tak nie uspokoi zdenerwowanego dziecka, jak łagodna kołysanka. Z dowolnego pokoju możesz wybrać jedną z 5 odprężających melodii, które pomogą Twojemu dziecku zasnąć.

Komunikacja dwukierunkowa

Czasami dziecko potrzebuje tylko uspokajającego tonu Twojego głosu. Dzięki tej niezbędnej funkcji jednym kliknięciem możesz uzyskać z nim kontakt z dowolnego miejsca w domu.

Cyfrowy wyświetlacz temperatury

Twoje dziecko nie potrafi regulować temperatury ciała tak skutecznie, jak dorosły, dlatego nawet niewielkie wahanie temperatury może sprawić, że dziecko stanie się niespokojne. Specjalny elektroniczny czujnik temperatury natychmiast powiadomi Cię za pośrednictwem cyfrowego wyświetlacza nadajnika, gdy w pokoju Twojego dziecka zrobi się za gorąco lub za zimno.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Elektroniczna niania Philips Avent DECT SCD 520/00

Elektroniczna niania Philips Avent DECT SCD 520/00

Elektroniczna niania Philips Avent DECT SCD 520/00

Inne produkty z tej samej kategorii