Infolinia

 

Kategorie

Producenci

Elektroniczna niania Philips Avent DECT SCD 530/00

Producent:Philips Avent

Opis produktu:

Elektroniczna niania Philips Avent DECT SCD 530/00

Więcej szczegółów

501

Stan: Brak produktu w sklepie.

409,02 zł

Czujnik wilgotności i temperatury

Uniwersalny czujnik wilgotności i temperatury pozwoli Ci monitorować klimat w pokoju dziecka. Twoje dziecko nie potrafi regulować temperatury ciała tak skutecznie, jak dorosły, dlatego nawet niewielkie wahanie temperatury połączone ze zbyt niską lub nadmierną wilgotnością mogą sprawić, że dziecko stanie się niespokojne. Specjalny, uniwersalny czujnik wilgotności i temperatury natychmiast powiadomi Cię za pośrednictwem cyfrowego wyświetlacza nadajnika o wszelkich zmianach warunków klimatycznych w pokoju Twojego dziecka. Teraz możesz wszechstronnie monitorować klimat w pokoju dziecka.

Diody LED sygnalizujące hałas

 Diody zapalają się w miarę wzrostu natężenia dźwięku w pokoju Twojego dziecka. Nawet po wyciszeniu odbiornika alarm wibracyjny powiadomi Cię, gdy natężenie hałasu osiągnie określony poziom.

Regulowana czułość dźwięku

Umożliwia regulację poziomu dźwięku i głośności, aby rodzic mógł usłyszeć każdy śmiech, gaworzenie czy czkawkę malucha

 Gwarancja braku zakłóceń

Technologia DECT gwarantuje brak zakłóceń z innych urządzeń nadawczych (innych elektronicznych niań, telefonów bezprzewodowych i komórkowych). Szyfrowanie danych zapewnia bezpieczne i poufne połączenie. Dzięki temu będziesz jedyną osobą, która może nasłuchiwać, co robi Twoje dziecko.

Najdłuższy czas działania

Niewielki, ładowany odbiornik zapewnia nawet 24 godziny bezprzewodowego działania bez konieczności ładowania.

Wydłużony zasięg działania

Zasięg działania 330 m, zaczep na pasek i pasek na szyję zapewniają pełną mobilność w domu i poza nim. Uniwersalne etui podróżne zabezpiecza elektroniczną nianię podczas wyjazdów.

Lampka nocna z kołysankami

Twoje dziecko może wciąż być niespokojne, gdy po raz pierwszy kładziesz je do łóżeczka. Pomóż mu się uspokoić i zasnąć z pomocą ciepłego i spokojnego światła lampki nocnej, którą można uruchomić z poziomu odbiornika lub urządzenia w pokoju dziecka. Nic tak nie uspokoi zdenerwowanego dziecka, jak łagodna kołysanka. Z dowolnego pokoju możesz wybrać jedną z 5 odprężających melodii, które pomogą Twojemu dziecku zasnąć.

Komunikacja dwukierunkowa

Czasami dziecko potrzebuje tylko uspokajającego tonu Twojego głosu. Dzięki tej niezbędnej funkcji jednym kliknięciem możesz uzyskać z nim kontakt z dowolnego miejsca w domu.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Elektroniczna niania Philips Avent DECT SCD 530/00

Elektroniczna niania Philips Avent DECT SCD 530/00

Elektroniczna niania Philips Avent DECT SCD 530/00

Inne produkty z tej samej kategorii