Infolinia

 

Kategorie

Producenci

Płatności obsługiwane przez serwis PayU.pl

Foteliki samochodowe Jest 75 produktów.

Foteliki samochodowe

Foteliki samochodowe to bezpieczeństwo dla naszego dziecka. Oferujemy tylko atestowane foteliki samochodowe. Każdy fotelik jest sprawdzony po kątem bezpieczeństwa jak i komfortu "małego podróżnika". Nasze foteliki to 100% bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci już od pierwszych dni narodzin do momentu ukończenia 12 roku zycia.

Znajdziecie tu foteliki samochodowe zagranicznych jak i polskich producentów. Każdy fotelik spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Kilkuletnie doświadczenie dało nam wiedze dotyczącą bezpieczeństwa dziecka, którą przekazujemy ją Państwu służąc radą dotyczącą doboru odpowiedniego fotelika samochodowyego.

W ofercie oprócz fotelików samochdowych posiadamy również bazy isofix dające w połączeniu z fotelikiem samochodowym jeszcze większe bezpieczeństwo dziecka. Możecie również akcesoria do fotelików samochodowych, które ułatwią Ci zapewnienie większego komfortu dziecka.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości jaki fotelik samochodowy będzie odpowiedni dla Twojego dziecka chętnie Ci pomożemy w doborze odpowiedniego fotelika. Specialiści czekają na wasze pytania.